Fibabanka Cepten Kredi Kampanyası!


Fibabanka Cepten Kredi Kampanyası!


Türkiye’nin önde gelen bankaları arasında yer alan Fibabanka, kredi alanında müşterilerini daha özel kılmak için bazı özel çalışmalarda bulunmak istiyor. Şube sıralarında uzun kuyruk beklemek istemeyen kişiler için mobil uygulamalar aracılığı ile saniyeler içerisinde başvuru olanakları hazırlamakta. Cepte Kredi olanağı tüm müşteriler için açık olmak ile birlikte kredi şartları sadece acil nakit ihtiyacı olan kişiler için tasarlanmıştır.

Fibabanka Cepten Kredi Kampanyası!

Fibabanka Cepten Kredi Kampanyası!


Fibabanka, müşterilerine telefon aracılığı ile yapacakları başvurularda faiz oranını %1,35 seviyelerinde olduğunu belirtmek istiyoruz. Çekilen kredilerde vade oranları 48 aya uzamakta olup çekilebilecek kredi tutarı 20,000 TL ile sınırlandırılmıştır. İhtiyaç kredisi olarak adlandırılan bu fırsattan yararlanmak isteyen kullanıcılar T.C. Kimlik Numaralarını SMS olarak 3422’ye göndermeleri durumunda başvuru sürecinin başladığını belirtmek istiyoruz. SMS gönderen her müşteri kredi olanaklarından faydalanacak diye bir durumun olmadığını belirterek kredi notu gibi etkenlerin kredi başvurularında önemli bir etken olduğunu söylemek istiyoruz. Kredi kampanyası hakkında bilgi almak isteyen kişiler bankanın kendine ait internet sitesinden detaylara ulaşabilirler.

Etiketler: Fibabanka Cepten Kredi, Fibabanka Cepten Kredi Nasıl Alınır, Fibabanka Cepten Kredi Şartları, Fibabanka Cepten Kredi OlanaklarıGoogle+ ile Paylaş

0 yorum:

Yorum Gönder