Burgan Bank 120 Ay Vadeli Konut Kredisi Kampanyası!Burgan Bank 120 Ay Vadeli Konut Kredisi Kampanyası!


Bankacılık alanına hızlı bir giriş yapan ve kampanyaları ile ülkenin önde gelen bankası olma yolunca ilerleyen Burgan Bank, yılın en önemli girişimlerinden birisini de ev hayali olan, sıcak bir yuva kurma girişiminde bulunan ailelerin konut sahibi olmalarını sağlamak. Konut kredisi üzerine yapılan çalışmalar sonucunda 120 aya kadar vadelendirilmiş seçeneği bulunan kampanyanın faiz olanakları da oldukça uygun görünmekte.

30 Eylül 2017 tarihine kadar geçerli olan konut kredisi için belirlenen faiz oranı %1,34 olduğunu belirtmek istiyoruz. 120 aya kadar olan vade seçenekleri içerisinde faiz oranı herhangi bir şekilde değişiklik göstermemekte olup sabit bir oranın belirlendiğini söylemek istiyoruz. Bankanın müşterilerden sadece bir kereye mahsul olmak üzere binde beş oranında bir tahsis ücreti talep edildiği de açıklamalar arasındaki yerini almaktadır.

Burgan Bank 120 Ay Vadeli Konut Kredisi Kampanyası!

Burgan Bank 120 Ay Vadeli Konut Kredisi Kampanyası!

Sürekli bir kampanya olmadığını yukarıda dile getirmiş, kampanyadan yararlanmak için 30 Eylül tarihinin son gün olduğunu tekrardan paylaşmak istiyoruz. Burgan Bankın bir sonraki kampanyası yine bizler aracılığı ile paylaşılacağını da son olarak hatırlatmak istiyoruz.

EtiketlerBurgan Bank 120 Ay Vadeli Konut Kredisi, Burgan Bank 120 Ay Vadeli Konut Kredisi Nasıl ALınır, Burgan Bank 120 Ay Vadeli Konut Kredisi Şartları, Burgan Bank 120 Ay Vadeli Konut Kredisi Faiz OranıGoogle+ ile Paylaş

0 yorum:

Yorum Gönder