Türkiye Finans Bankası Evlilik Finansmanı Nedir


Türkiye Finans Bankası Evlilik Finansmanı

Bankalar, her alanda olduğu gibi evlenme sürecinde bulunan kişilerin de yanlarında bulunarak teknik anlamda desteklerini sağlamaktadır. Günümüzde geçim sıkıntısının giderek zorlanması nedeni ile evlilik süreçleri de bir hayli yavaş ve güç ilerlemektedir. Kısa sürede evlenebilmek, güzel bir organizasyon planya bilmek için maalesef ki maddi olanakların yerinde olması gerekmekte.

Her bankada olduğu gibi Türkiye Finans Bankası da yeni evlenecek çiftlere maddi açıdan destek sunmaktadır. Evlilik ve düğün hazırlıkları sırasında tüm planlamalar belirli oranda bir maddiyat gerektirdiğinden masraflar ile mücadele edebilmek için çoğu zaman bankalardan kredi talepler yapılmaktadır. Giderek artan bu durum karşından bankalar özel evlilik paketleri hazırlayarak sadece evlenecek kişilerin faydalanmasını sağlamıştır.

Türkiye Finans Bankası Evlilik Finansmanı Nedir

Türkiye Finans Bankası Evlilik Finansmanı Nedir


Türkiye Finans Bankası, evlilik finansmanı adı altındaki projesi ile yeni evlenecek çiftlere 10,000 TL tutarında kredi sağlamaktadır. Sağlanılan kredi 12 ve 24 ay vadeli olacak şekilde sunulmakta olup herhangi bir masraf ücreti alınmadan %1,39 faiz ile sunulmaktadır. Kredi başvurusunda bulunmak isteyen çiftler Türkiye Finans şubesinden yetkililer ile ön görüşme yapması gerekmekte.

EtiketlerTürkiye Finans Bankası Evlilik Finansmanı, Türkiye Finans Bankası Evlilik Finansmanı Nedir, Türkiye Finans Bankası Evlilik Finansmanı Nasıl AlınırGoogle+ ile Paylaş

0 yorum:

Yorum Gönder