Şekerbank Ramazan Özel Kredisi


Şekerbank Ramazan Özel Kredisi

Ramazan ayı sonuna gelinmesine rağmen bankalar bu aya özel fırsatları yeni yeni piyasaya sunmaya başladılar. Genel olarak bayram için sunulan fırsatları genel bir çatı altında toplanmaya çalışması fırsatların daha iyi bir şekilde değerlendirilmesine olanak sağlamakta. Bu konuda diğer bankalardan geri kalmayan Şekerbank, iddialı bir kampanya oluşturarak Ramazan ayı ve Ramazan Bayramı için özel bir destekler duyurulmuştur.

Şekerbank, diğer bankaların aksine kredi olanaklarını çok değişik bir şekilde sunmaktadır. Vade oranı 6 aydan itibaren başlamakta olup 36 aya kadar değişiklik göstermektedir. Şu an için verilen kredi tutarı belirli olmayıp kişilerin ihtiyaçlarına göre değişiklik göstermektedir. Bankaların vade sayısı ya da kredi tutarlarından ziyade kişileri ilgilendiren en önemli konu istenilen faiz durumudur. Şekerbank, bu konuda biraz ileri bir harekete giderek faizlerin tamamını %1,50 olarak belirlemiştir.

İş Bankası Geleneksel Bayram Kredisi Kampanyası

İş Bankası Geleneksel Bayram Kredisi KampanyasıBirçok bankaya göre oldukça yüksek gelen bu faiz oranlarından yararlanabilmek hiç de doğru gelmemektedir. Şekerbank, müşteri bulabilmek adına en azından vade oranlarından kısarak faiz oranlarını kısa süreli de olsa düşürmelidir.

EtiketlerŞekerbank Ramazan Özel Kredisi, Şekerbank Ramazan Özel Kredisi Nedir, Şekerbank Ramazan Özel Kredisi Nasıl AlınırGoogle+ ile Paylaş

0 yorum:

Yorum Gönder