Hangi Bankalar Trafik Sigortası Yapıyor?


Hangi Bankalar Trafik Sigortası Yapıyor?

Ülkemizde uygulanan trafik sigortası son yıllarda zorunlu bir hale getirilmiş ve trafik sigortası olmayan araçların trafikte bulunması sakıncalı hale gelmiştir. Günümüzde anlaşmalı sigorta şirketleri gibi bankalarda sigorta olayına el atmış ve bünyelerinde yer alan müşterilerine sigorta hizmeti vermeye başlamıştır. Bankalar, genelde global alanda faaliyet yürüten bir şirket ile anlaşma yaparak tek bir şirket üzerinden faaliyetleri yürütmektedir.

Hangi Bankalar günümüzde Trafik Sigortası yapıyor diye sorulacak olursa; başta Ziraat Bankası olmak üzere Halkbank, İş Bankası, Finansbank, Akbank, Denizbank, ING Bank gibi ülkemizde belirli bir şube sayısına sahip her banka sigorta işlemlerini yürütmektedir. Her banka yaptığı anlaşmamalara göre farklı sigorta şirketi ile çalışmakta olup birbirleri ile benzer şirketler bulunabilmektedir.

Hangi Bankalar Trafik Sigortası Yapıyor?

Hangi Bankalar Trafik Sigortası Yapıyor?Bankaların yapmış olduğu sigortaların geçerlilik süresi ya da kapsamı bireysel yapılan başvurulara göre herhangi bir eksi farka sahip değildir. Başvuruları bankalar aracılığı ile bireysel olarak başvuru yaparak faydalanabilir, banka güvencesi ile rahat rahat seyahatlere çıkabilirsiniz.

Etiketler;Hangi Bankalar,Bankalar Trafik Sigortası,Trafik Sigortası Yapan BankalarGoogle+ ile Paylaş

0 yorum:

Yorum Gönder