Garanti Bankası'ndan 20 Yıl Vadeli Konut Kredisi!


Garanti Bankası'ndan 20 Yıl Vadeli Konut Kredisi!

Konut kredisinin son zamanlarda aldığı muhteşem devrimler birçok kişinin ev sahibi olmasına olanak sağlamakta. Düşük faiz ve yüksek vade sayısından faydalanan kişiler ev alabilmenin umudu ile yaşantılarını daha güzel bir hale getirebilmekte. Düşük gelire sahip kişileri de ev sahibi olması gerektiğini düşünen bankalar, 2017 yılında muhteşem bir girişime imza atarak 20 yıl vadeli konut kredinin önünü açarak ev sahibi olabilmenin tadını yaşatmaktadır.

Alınan kredi tutarına göre belirlenen taksit tutarlarını kişiler kendilerine göre belirleyebilir, belirli periyotlarla yüksek, belirli periyotlarla düşük ödeme seçenekleri ayarlayabilmektedir. Tamamen gelire göre şekillenen konut kredisinin maksimum vade sayısı 240 olup 20 yıl ile sınırlandırılmıştır. Düşük gelirli aileler tarafından son zamanların en çok konuşulan kredi seçeneğinden olması bu konunun gündemde kalmasına neden olmakta.

Garanti Bankası'ndan 20 Yıl Vadeli Konut Kredisi!

Garanti Bankası'ndan 20 Yıl Vadeli Konut Kredisi!


20 yıl vadeli kredi alabilmek için her bankanın şubesine doğrudan bir başvuru yapılması gerekmekte. Başvurular sırasında her bankanın ayrı şartlar istediğini söyleyerek herhangi bir borç vb. durumlarının olmaması gerektiğini hatırlatmak istiyoruz.

EtiketlerGaranti Bankası'ndan 20 Yıl Vadeli Konut Kredisi, Garanti Bankası'ndan 20 Yıl Vadeli Konut Kredisi Nasıl Alınır, Garanti Bankası'ndan 20 Yıl Vadeli Konut Kredisi ŞartlarıGoogle+ ile Paylaş

0 yorum:

Yorum Gönder