Garanti Bankası Evlilik Kredisi Nedir? Nasıl Alınır


Garanti Bankası Evlilik Kredisi Nedir? Nasıl Alınır

Yaz aylarının yavaş yavaş yaklaştığı şu günlerde giderek artan evlilik haberleri her sektörün doğrudan etkilenmesine olanak sağlamakta. Günümüzde birçok genç yuva kurma girişimi sırasında hayallerinde yatan eve ya da hayata sahip olabilmek için çeşitli masraflara, girişimlere başvurmaktadır. Paranın, nakitin en çok lazım olduğu dönemlerden birisi olarak gösterilen evlilik dönemlerinde ihtiyaçları karşılayabilmek adına bankalardan destek alınabilmektedir.

Garanti Bankası, yeni evlenecek olan çiftlerin para sıkıntısını belirli bir süre çözüme kavuşturabilecek bir kredi planlamasında bulunmaktadır. Yapılan çalışmalar ile 25,000 TL’den başlayan kredi olanakları 75,000 TL’ye kadar artış göstermekte olup her bütçeye uygun vadede, uygun faiz şartları ile sağlanmaktadır. Faizler, çekilen kredi miktarına göre değişkenlik göstermekte olup %1,39 ile %1,24 arasında değişkenlik göstermektedir.
Garanti Bankası Evlilik Kredisi Nedir? Nasıl Alınır

Garanti Bankası Evlilik Kredisi Nedir? Nasıl Alınır


Düğün masrafları, düğünden sonra belirli bir süre idare edilebilecek şekilde alınan krediler son zamanlarda popüler olmuş olup birçok çift tarafından alınarak gerçekleştirilmektedir. Düğün kredisi ile konut vb alımları maalesef ki yapılamamaktadır. Bu nedenle kredi limitler düşük tutulmuştur.

Etiketler: Garanti Bankası Evlilik Kredisi, Garanti Bankası Evlilik Kredisi Nedir, Garanti Bankası Evlilik Kredisi Nasıl AlınırGoogle+ ile Paylaş

0 yorum:

Yorum Gönder