Ziraat Bankası Nefes Kredisi Nasıl Alınır?


Ziraat Bankası Nefes Kredisi Nasıl Alınır?

Kredi, sadece bireysel alanda verilen bir destek olanağı değildir. Günümüzde birçok KOBİ’nin çektiği ekonomik sıkıntılara çözüm getirebilmek kişilerin elinde olduğu gibi bankaların da sorumlulukları altındadır. Bu alanda ülkemizin öncü bankaları arasında yer alan Ziraat Bankası, sadece KOBİ’lere özel geliştirdiği kredi sistemleri ile ticaretin canlanmasına, yenilenmesine olanak sağlamakta.

Ziraat Bankası, KOBİ’lere özel olarak geliştirdiği Nefes Kredisi ile anlık ihtiyaç durumlarına karşın 150,000 TL’ye kadar kredi çekebilmekteler. Bu kredinin çekilebilmesi için kişilerin öncelikle Odalar ve Borsalar Birliğine üye olmaları, finansal desteğe ihtiyaç duyduklarını belgelemeleri gerekmektedir. Kredi çekebilecek kuruluşlar arasında Eczane, Mali müşavir, döviz kuruluşları, emlakçı, faktöring kuruluşları gibi KOBİ alanında faaliyet gösteren firmalar tarafından alınabileceği ifade edilmekte.


Kredi çekilebilecek maksimum miktarın 150,000 TL olduğu ve yıllık %9,90 faiz oranının bulunduğu belirtilmekte.  Aylık ödenecek tutar ve vade sayıları tamamen yapılacak olan görüşmeler sonucunda belirleneceğini söyleyebiliriz. KOBİ’ler için sağlanan Nefes Kredisini alabilmek için Ziraat Bankası şubelerini ziyaret edebilirsiniz.

EtiketlerZiraat Bankası, Ziraat Bankası Nefes Kredisi, Ziraat Bankası Nefes Kredisi Nasıl AlınırGoogle+ ile Paylaş

0 yorum:

Yorum Gönder