Yılbaşı Kredisi Nedir? Nasıl Alınır?


Yılbaşı Kredisi Nedir? Nasıl Alınır?


Yeni yıl, insanlar için mutluluk ve sevinç getirse de her yeni yıl bir önceki yıla göre daha masraflı, daha çok gider getiren bir yıl olarak gösterilmekte. Özellikle nüfus bakımından geniş bir aileye sahip olanların maddi giderlerinin fazla olması bazı önlemlerin alınmasına neden olmakta. Kredi, sadece belirli periyotlardaki ihtiyaçları gidermekle birlikle ailelerin sıkıntılarına da çözümler getirmektedir.

Yılbaşı Kredisi Nedir? Nasıl Alınır?

Yılbaşı Kredisi Nedir? Nasıl Alınır?


Yeni yıl, bankaların her müşteriye özel fırsatlar sunduğu bir dönemi de kapsamaktadır. Yılbaşı gelmeye yakın bankalar tarafından sunulan kredi olanakları genel olarak kişileri rahatlatabilmek, evine ve işine gerekli maddi olanakları sağlamak için sunulmaktadır. Bayram kredileri gibi her banka yılbaşı kredisi için farklı farklı olanaklar sunmakta. Alınabilecek kredi 5,000 TL’den başlayarak 50,000 TL’ye kadar artış gösterebilmekte.

Yılbaşı kredileri alınan kredi tutarlarına göre vadelendirilmektedir. 10,000 TL’ye kadar alınan kredilerin vadesi 12, 10,000 TL kredinin vadesi 24, 10,000 ile 50,000 TL arasındaki kredilerin vade oranı ise 48 ay olarak gösterilmektedir. Faiz oranları alınan kredi tutarları ve bankalara göre değişiklikler göstermekte olup birebir görüşmelerde daha netleştirilmektedir.

EtiketlerYılbaşı Kredisi, Yılbaşı Kredisi Nedir, Yılbaşı Kredisi Nereden Alınır, Yılbaşı Kredisi Nasıl Alınır


Google+ ile Paylaş

0 yorum:

Yorum Gönder