Ticarileştirme Projeleri Desteği Nedir? Nasıl Alınır?


Ticarileştirme Projeleri Desteği Nedir? Nasıl Alınır?


Günümüzde Dünya ülkelerinin isimleri genel olarak Global alanda pazara sunmuş olduğu ürünler ile değerlendirilmektedir. Bir ülkenin gelişmişlik seviyesi yerli üretimlerle gerçekleştiğini ifade ederek bu alanda ülkemiz tarafından yapılan çalışmalardan bahsetmek gerekir ise;

Ticarileştirme Projeleri Desteği adı altında üretim faaliyetlerinde bulunan şirketlerin organizasyonlarını değerlendirmektedir. Destek projesinden faydalanabilmek için kuruluşların öncelikle prototip üretimlerini tamamlamış, pazara hazırlık bekleyen kişilere uygulanacağını belirtmek istiyoruz. Global alanda firmaların ürünlerini pazarlayabilmek ve belirli sayıdaki üretimlerini sağlayabilmek için sunulduğunu ifade edebiliriz.

Ticarileştirme Projeleri Desteği prototip hazırlığında bulunan işletmeler için 1,000,000$ tutarına kadar sağlanmakta olup destek yalnızca 1 yıl için sağlanmaktadır. Sağlanılan destek kredi olup alınan tutarın tamamı geri iade edilmek zorundadır.
Ticarileştirme Projeleri Desteği Nedir? Nasıl Alınır?

Ticarileştirme Projeleri Desteği Nedir? Nasıl Alınır?


Ticarileştirme Projeleri Desteği genel olarak firmaların prototip üretimlerini çoğaltabilmek, sektör içerisinde rakiplerine oranla tanıtım ve çalışma olanaklarına sahip olmalarını sağlamak amacı ile geliştirilmektedir. Destek programından faydalanmak için kuruluşların Teknoloji Geliştirme Vakfına bireysel olarak başvurmaları gerektiğini belirtmek istiyoruz.

Etiketler: Ticarileştirme Projeleri Desteği, Ticarileştirme Projeleri Desteği Nedir, Ticarileştirme Projeleri Desteği Nereden Alınır
Google+ ile Paylaş

0 yorum:

Yorum Gönder