PTT’nin Emeklilere Sağladığı Özel Kredi


PTT’nin Emeklilere Sağladığı Özel Kredi

İnsanlar, belirli bir yaşın üzerine çıksalar da var olan ihtiyaçlar ve nakit ihtiyacı hiçbir zaman sona ermemekte. Nakit ihtiyacını karşılamak isteyen emekliler genellikle bankaların yolunu tutmaktadır. Her bankadan kredi alabilecek bir geçmişe sahip olsalar da uygulanan faiz ve vade oranlarının miktarlar oldukça önemli görünmektedir.

Emeklilerin büyük bir bölümü maaşlarını PTT üzerinden almaktadır. PTT, bugüne kadar sunmak istemediği kredi olanaklarını artık devreye sokmuş, sadece emeklilere özel bir kredi paketi hazırlamıştır. Anlık ihtiyaçlara çözüm olabilecek bu kredi için başvuruda bulunmak ya da krediyi tahsil etmek oldukça kolay. 50,000 TL’ye varan kredi seçeneklerini alabilmek için maaş bordrosunu, emekli olduğunuz yıl ve geçmişte aldığınız kredi durumlarının incelendiğini söylemek istiyoruz.


50,000 TL ye varan krediler sabit olarak %1,85 faiz ücreti üzerinden tahsil edilmektedir. 3 aydan başlayan vade seçenekleri 48 aya kadar çıkmakta olup çekilen tutara göre değişiklik göstermektedir. Kredi talebinde bulunmak için en yakın PTT şubesine gidebilir, müşteri temsilcisi ile iletişime geçebilirsiniz.

EtiketlerPTT, PTT Kredi, PTT Emekli Kredisi, PTT Emekli kredisi nasıl alınırGoogle+ ile Paylaş

0 yorum:

Yorum Gönder