Kara Listedeki Esnafa Kredi Veren Bankalar


Kara Listedeki Esnafa Kredi Veren Bankalar

Piyasalar içerisinde faaliyet yürüten esnaflar, belirli periyodlarda mali sıkışıklık nedeni ile nakit para girişine ihtiyaç duyarlar. Bankalar tarafından alınan destek kredileri belirli periyotlar ile ödenemeyecek duruma gelmektedir. Bu aşamada borçlarını ödeyemeyen kişiler bankalar tarafından kara listeye alınmaktadır. Kara listeye alınan kişi ya da işletmeler liste içerisinde var oldukları sürece hiçbir şekilde kredi, kredi kartı alamaz, banka hesabı dahi açtıramazlar.

Esnaflar için banka desteği oldukça önemlidir. Herhangi bir nedenden dolayı kara listeye giren esnaflar tekrar bankalardan maddi destek alabilmek için çeşitli yöntemler aramaktadır. Kara Listedeki Esnafa Kredi Veren Banka bulmak oldukça zordur. Esnafların öncelikle listeye girmelerine neden olan borç miktarları azaltmaları, bitirebiliyorlar ise tamamen yok etmeleri önerilmektedir.

Kara Listedeki Esnafa Kredi Veren Bankalar

Kara Listedeki Esnafa Kredi Veren Bankalar


Belirli bir borç miktarının silinmesi durumunda esnaflar istedikleri her bankaya müracaat ederek durumları hakkında bilgi verebilir, kredi olanaklarından faydalanabilmektedir. Kısacası borcunu azaltmadan hiçbir banka esnafa kefil ya da mülk gösterememesi durumlarda kredi olanakları sağlamamaktadır.

Etiketler: Kara Listedeki Esnafa Kredisi, Kara Listedeki Esnafa Kredisi Nasıl Alınır,  Kara Listedeki Esnafa Kredisi Veren Bankalar Google+ ile Paylaş

0 yorum:

Yorum Gönder