İNG Bank Maaş Müşterilerine Özel KrediİNG Bank Maaş Müşterilerine Özel Kredi

Bankalar, bünyelerinde bulunan özel müşteriler için, bazı özel zamanlarda kredi teklifleri sunmaktadır. Maaş müşterileri, her banka için değerli olmak ile birlikte kredi seçenekleri içerisinde her zaman önceliğe sahiptir. İNG Bank, bünyesinde bulunan maaş müşterilerine özel teklifler sunmaktadır. Maaşlı müşteriler, bankaların kalkınabilmeleri, sürekli para girişinin sağlanabilmesi için oldukça önemli bir yere sahip olurlar.

Sağlanılan olanaklar ve kredi tutarları hakkında bilgi almak için;
İNG Bank, maaşlı müşterilerine sunmuş olduğu kredi miktarı 50,000 TL ye kadar artış göstermektedir. Sadece bankanın özel müşterilerine ve maaşlı müşterilerine sağlanan bu oran için faiz ve masraflar minimuma indirilmektedir. Krediler için uygulanan vade miktarı 48 aya kadar çıkmakta olup faiz miktarları vade sayısına göre değişkenlik göstermektedir.

İNG Bank, 1,34 faiz oranı ile sağladığı krediler 10,000 TL’den başlamakta olup 50,000 TL’ye kadar artış göstermektedir. Kredi çekebilmek için kefil istenebilir, vade oranlarında artışlar gösterebilir, kredi dosyasını iptal edebilme gibi haklara sahiptir.


EtiketlerİNG Bank, İNG Bank Kredi, İNG Bank Özel Kredi, İNG Bank Maaş KredisiGoogle+ ile Paylaş

0 yorum:

Yorum Gönder