Garanti Bankası Bahar Kredisi Nasıl Alınır


Garanti Bankası Bahar Kredisi Nasıl Alınır

İhtiyaçlar doğrulusunda bankalar tarafından hazırlanan krediler, yaşanılan sorunlara anlık çözümler sağlamakta. Eğer kişilerin kredi almalarına herhangi bir engel bulunmuyorsa kredi başvuruları kısa bir değerlendirmenin ardından onaylanabilir, reddedilebilir. Kredi başvuruları günümüzde birçok platform üzerinden yürütülmektedir. Mobil bankacılık, SMS ve şubeler üzerinden yürütülen çalışmalar sonucunda Bahar Kredisi şubelere gidilmeden dahi alınabilmekte.

Garanti Bankasının sunmuş olduğu Bahar Kredisini alabilmek için banka müşterisi olup ya da olmamak önemli değildir. Ön görülen vade oranının 48 ay olması ve düşük faiz oranlarının uygulanması kişilerin bahar aylarına canlı ve paralı bir şekilde girmelerine olanak sağlar. Diğer bankaların aksine 75,000 TL’ye varan kredi oranı ve 1,24 faiz oranının uygulanması kredi oranlarının tercih edilmesine olanak sağlamakta.


Bahar Kredisi, Garanti Bankasının sunmuş olduğu özel bir kredi olup sadece bulunduğumuz aylar için geçerlidir. Dönem içerisinde alınan kredilerden dosya masrafı, işlem ücreti gibi herhangi bir ücret alınmamakta olup hizmetlerin sona ermesine kadar teknik desteklerin sağlandığını hatırlatmak istiyoruz.

Etiketler: Garanti Bankası, Garanti Bankası Kredi, Garanti Bankası Özel kredi, Garanti Bankası Bahar Kredisi, Garanti Bankası Bahar Kredisi Nasıl AlınırGoogle+ ile Paylaş

0 yorum:

Yorum Gönder