Emekli Maaşını Taşımada Sunulan Kampanyalar


Emekli Maaşını Taşımada Sunulan Kampanyalar

Son zamanlarda bankalar ciddi oranlarda birbirleri ile rekabete girmiştir. Ülkemizde büyük bir kitle durumunda gösterilen emeklilerin maaşlarını sağlamak amacı ile kampanyalar meydana getiren bankalar, bünyelerinde yüksek oranda para girişi sağlamak amacı ile emeklilere belirli oranda ihtiyaç duymaktadır.

Eğer emekli iseniz ve çalıştığınız banka size herhangi bir artı girişimde bulunmuyor ise bankanızı değiştirebilirsiniz. Promosyonlar ile müşteri edinmek isteyen bankaların teklifleri ciddi oranda değerlendirilebilir şekilde ilerlemekte. Nereden emekli olduğunu ya da maaşınızın herhangi bir önemi olmadan maaşınızı İNG Bank’a taşımanız durumunda 2 adet çeyrek altın hediye edilmekte. Bunun yanı sıra Şekerbank ise maaşını taşıyan emeklilere 300 TL gibi bir hediye veriyor.

Emekli Maaşını Taşımada Sunulan Kampanyalar

Emekli Maaşını Taşımada Sunulan Kampanyalar


İş Bankası ise, maaşlarını bünyelerine taşıyan emeklilere özel bir kart tanımlıyor ve bu karttan hiçbir şekilde masraf almadığı gibi içerisine 50 TL Maxi Puan tanımlıyor. Bunun yanında son zamanlarda dikkatleri üzerine çeken Vakıfbank, maaşlarını üzerlerinden alacak emeklilere özel bir kart tanımlayarak otoyol ve HGS geçişlerinden ücret ödememelerine olanak sağlıyor.

Etiketler: Emekli Maaşını Taşıma, Emekli Maaşını Taşımada Sunulan Kampanyalar, Emekli Maaşını Taşıma Kampanyası Google+ ile Paylaş

0 yorum:

Yorum Gönder