Çalışanın Artısı Kredi Paketi Nasıl Alınır?


Çalışanın Artısı Kredi Paketi Nasıl Alınır?


Çalışanlar, her zaman ihtiyaçlarına anlık çözümler üretebilmek adına kredi olanaklarına ihtiyaç duyarlar. Genellikle sabit ve maaşlı bir işte çalışan kişiler, kredi olanakları bakımından daha şanslı olup bankalar üzerinden alınan maaşlar için özel kredi olanakları sunulmaktadır. Ziraat Bankasının sunmuş olduğu olanaklar arasında yer alan Çalışanın Artısı Kredi Paketi nakit olanaklarının sunmuş olduğu olanaklar ile vade sayısını düşürerek kişilere 48 aya kadar kredi olanağı sağlamaktadır.

Çalışanın Artısı Kredi Paketi Nasıl Alınır?

Çalışanın Artısı Kredi Paketi Nasıl Alınır?Çalışanın Artısı Kredi Paketi yalnızca Ziraat Bankasının maaşlı müşterileri tarafından alınan bir hizmet olarak karşımıza çıkmakta. Alınan kredi tutarı 20,000 TL olup 48 aya kadar vadelendirilmektedir. Faiz oranları şekillenmekte olup %1,11 ile %1,16 arasında değişkenlik göstermektedir. %1,11 oranında alınan kredi tutarı için 100 TL tahsis ücreti alınmakta olup aylık taksit ücreti 566 TL ile sınırlandırılmıştır. %1,16 faiz oranında alınan kredi tutarı için ise 574 TL taksit oranı sunulmaktadır. Kredi hakkında detaylı bilgi almak isteyen kişiler öncelikle Banka şubelerinden destek alabileceklerini belirtmek istiyoruz.

Etiketler: Çalışanın Artısı Kredi Paketi, Çalışanın Artısı Kredi Paketi Nedir, Çalışanın Artısı Kredi Paketi Nasıl Alınır, Çalışanın Artısı Kredi Paketi Hakkında BilgiGoogle+ ile Paylaş

0 yorum:

Yorum Gönder