Babalar Günü Kredisi Nedir? Babalar Günü Kredisi Nasıl Alınır?


Babalar Günü Kredisi Nedir? Babalar Günü Kredisi Nasıl Alınır?


Dünya üzerinde standart olarak kutlanan Anneler gününü yanında babalar gününün de hatırlanması gerektiğini ifade etmek istiyoruz. Babalar gününün hatırlanmasına olanak sağlamak ve babaların çekmiş olduğu sıkıntıları hafifletebilmek için sağlanan kredi olanakları oldukça hassas ve vade olanakları ince düşünülerek babalar gününe özel imkanlar sağlamaktadır.

Babalar günü kredisi yılın belirli dönemlerine aktif edilmekte olup sağlanan fırsatlar ile anlık nakit sorunlarına çözümler getirilmektedir. Babalar günü kredisi başka bankalar aracılığı ile çekilecek olursa kişilerin maaş bordrosu, gelir belgesi gibi belgelerin getirilmesi gerekmektedir. Maaşlı müşterilerin bankalara herhangi bir gelir belgesi göstermesine gerek yoktur. Kredi başvurusu sırasında kişilerin dosya hazırlığı sırasında nüfus cüzdan fotokopisi, bulunmuyorsa ehliyet fotokopisi de kabul edilmektedir. Aynı zamanda teyit amacı ile adres doğrulama gibi bilgiler de talep edilmektedir.

Babalar Günü Kredisi Nedir? Babalar Günü Kredisi Nasıl Alınır?

Babalar Günü Kredisi Nedir? Babalar Günü Kredisi Nasıl Alınır?Bankalar, Babalar Günü Kredisi için 10,000 TL’den başlayan kredi olanakları sağlamakta olup üst limit için kendilerine göre limitler belirlemektedir. 48 aya kadar sunulan vade sayısı ise esnek ödemeler sağlanmakta olup herhangi bir şekilde masraf, ek tutar talep edilmemektedir.

EtiketlerBabalar Günü Kredisi, Babalar Günü Kredisi Nedir, Babalar Günü Kredisi Nasıl Alınır, Babalar Günü Kredisi Veren BankalarGoogle+ ile Paylaş

0 yorum:

Yorum Gönder