Akaryakıt Bayileri Destek Paketi Nedir? Nasıl Alınır


Akaryakıt Bayileri Destek Paketi Nedir? Nasıl Alınır?


KOBİ destek programına son zamanlarda dahil edilen akaryakıt istasyonları, bazı dönemlerde finansal konulardaki ihtiyaçlarını giderebilmek amacı ile kredi desteğine ihtiyaç duyarlar. Özellikle bazı dönemlerde akaryakıt alabilmek adına doğan ihtiyaçlar taksitli krediler ile sağlanmaya başladığını söyleyebiliriz. Kredi alabilecek istasyonlar tamamen KOBİ bünyesinde olup küçük ölçekli sınıfında yer alması gerektiğini belirtmek istiyoruz.

Sezonluktan ziyade anlık nakit ihtiyacına duyan kuruluşlar arasında yer alan akaryakıt istasyonları, hizmet sağlayabilmek amacı ile orta ölçekte bir para girdisine ihtiyaç duyarlar. Son zamanlarda yapılan düzenlemeler sonucunda her bankanın sağlayabildiği destek paketi sayesinde bu ihtiyaçlar artık son bulacak.

Akaryakıt Bayileri Destek Paketi Nedir? Nasıl Alınır

Akaryakıt Bayileri Destek Paketi Nedir? Nasıl AlınırKuruluşun kendisini KOBİ işletmesi olduğunu kanıtlar ve son zamanlarda tüm vergi, SGK ve BAĞ-KUR ödemelerini sorunsuz yapmış ise kredi olanaklarından faydalanabilmektedir. Verilecek kredi tutarı, faiz ve vade sayıları tamamen çekilecek tutarla bağlantılı olup yapılacak görüşmeler sonucunda karara bağlanacağını belirtmek istiyoruz. Akaryakıt bayileri destek paketlerinden faydalanmak istiyorlar ise çalıştıkları bankaların şubeleri ile görüşme sağlayabilirler.

EtiketlerAkaryakıt Bayileri Destek Paketi, Akaryakıt Bayileri Destek Paketi Nedir, Akaryakıt Bayileri Destek Paketi Nasıl Alınır, Akaryakıt Bayileri Destek Paketi Veren BankalarGoogle+ ile Paylaş

0 yorum:

Yorum Gönder