Yapı Kredi Taşıt Kredisine Başvuru Belgeleri 2017


Yazının İlk Bölümü===YAPI KREDİ BANKASI TAŞIT KREDİSİ

Taşıt sahibi olmak isteyen bir kimsenin tek yapması gereken, sahip olmak istediği aracı seçmektir. Aynı zamanda çeşitli firmalarla uygulanan Taşıt Kredisi kampanyalarında, uygulanan daha düşük faiz oranlarından ve avantajlarından faydalanılabilmektedir.   

Başvuru İçin Gerekli Belgeler

Yapı Kredi Bankası taşıt kredisi için gerekli belgeler:
1)      Nüfus cüzdanı fotokopisi,
2)      Gelir belgesi, (Son 2 aya ait güncel maaş bordrosunun biri veya antetli kağıda yazılmış şirket yetkilileri tarafından imzalanmış maaş yazısı, şirket imza sirküleri, yetkili belgesi.
3)      Elektrik, su, doğalgaz, telefon vb. gibi abonelik bulunun bir hizmete ilişkin işlem tarihinden önceki 3 ay içinde ve müşterinin adına düzenlenmiş bir fatura aslı veya 3 içerisinde alınmış ikametgâh belgesi gerekmektedir. Lakin adres paylaşım sisteminde adres bilgisinin güncel olması halinde bu maddede sayılan belgelerin beyanı gerekmemektedir.
4)      0 km. araçlar için ilgili şirketin vereceği fiyat teklifi (proforma fatura) ve asıl fatura,

5)      İkinci el taşıtlar için araç ruhsatı ve en fazla 15 gün önce satın alınmış araçlar için noterde düzenlenmiş alım satım sözleşmesi şeklinde karşımıza çıkmaktadır. 

Etiketler:yapı kredi taşıt kredisine başvuru belgeleri,yapı kredi taşıt kredi başvurusu için gerekli belgeler,yapı kredi taşıt kredisi alma koşulları,

Google+ ile Paylaş

0 yorum:

Yorum Gönder