Yapı Kredi Bankası Taşıt Kredisi


Yapı Kredi Bankası Taşıt Kredisi

Taşıt sahibi olmak isteyen herkesin hayalindeki araca Yapı Kredi Bankası taşıt kredisi ile sahip olması artık mümkün olmaktadır. İster 0 km ve isterse 10 yaşa kadarki 2. el araçlar olsun 48 aya varan vadelerle, kefilsiz ve ekspertiz süreci ile uğraşmaya gerek dahi olmadan bireysel taşıt kredisi almak için en yakın Yapı Kredi şubesine gitmek yeterli olmaktadır.

Nasıl Başvuru Yapılabilir?


Yapı Kredi Bankası taşıt kredisi ile ilgili başvuru işlemlerinin yapılabilmesi için taşıt sahibi olmak isteyen bir kimsenin belirtilen belgelerle birlikte, kendisine en yakın Yapı Kredi Bankası Şubesi’ne gitmesi gerekmektedir. Yapı Kredi Bankası’nın taşıt kredisi ile ilgili soruların cevaplanması ve konu ile ilgili daha detaylı bilgiye ulaşılabilmesi için 444 0 444 / 0850 222 0 444 Yapı Kredi Telefon Bankacılığı’ndan yararlanılabilmekte ve müşteri temsilcileri ile görüşülebilmektedir. 

Yapı Kredi Bankası ve Ford Otosan ile hayata geçirilen Ford Finans ve Ford Mavi Plan kapsamındaki Ford Options taşıt kredileri hakkında detaylı bilgi sahibi olmak isteyen kimseler ise www.fordfinans.com.tr internet adresini ziyaret edebilmektedirler.    


Etiketler:yapı kredi taşıt kredisi,yapı kredi taşıt kredisi nasıl alınır,yapı kredi taşıt kredisinine nasıl başvuru yapılabilir,yapı kredi taşıt kredisi alma şartları,Google+ ile Paylaş

0 yorum:

Yorum Gönder