Kuveyt Türk Kredi Başvurusu Yapılamayan Haller 2017


Kredi Başvurusu Yapılamayan Haller

Telefon ile kredi başvuru yapılma imkânı Kuveyt Türk Katılım Bankası kapsamında bulunmamaktadır. Lakin 444 0 123 ile bütün bankacılık işlemlerini gerçekleştirmek tüm Kuveyt Türk müşterileri için mümkün olmaktadır. Bu sayede telefon yardımı ile operatörlerden kredi kullanmak için en uygun kanal hakkında detaylı bilgi kolay bir şekilde alınabilmektedir.

Kuveyt Türk Katılım Bankası’nda sms ile kredi başvurusu yapmak da mümkün olmamaktadır. 2848 hattı ile birçok farklı işleminiz buradan gerçekleştirme imkanı sunulmaktadır.

Kuveyt Türk Katılım Bankası mobil bankacılık ile kredi başvurusu yapmak mümkün değildir. Ama bu uygulama ile çok kolay bir şekilde bankanın müşterisi olma imkânı tanınmaktadır.  


Kuveyt Türk ATM’lerinden kredi başvurusu yapılamamaktadır. Lakin Kuveyt Türk tüm müşterilerine Kuveyt Türk ATM’lerinden çeyrek altın alma imkânı sunmaktadır.  

Etiketler:kuveyt türk kredi başvurusu yapılamayan haller,kuveyt türk kredi başvurusu yapılamayan durumlar,kuveyt türk kredi alamama,kuveyt türk kabul edilmeyen kredi,Google+ ile Paylaş

0 yorum:

Yorum Gönder