Kredi Kartı Kullanacaklara Öneriler


Kredi Kartı Kullanacaklara 2 Öneri!

Kullandığınız kredi kartlarında harcadığınız tutar sizlere banka tarafından borç olarak verilmiştir. Kartınıza tanımlanan limitin üzerine çıkamazsınız. Bu limiti doldurursanız borç kapanana kadar banka ödeme vermeyecektir. Eğer ki bu borcu geciktirirseniz   bir daha kredi kartı almanız da sorun yaşayabilirsiniz ve KKB puanınız aşırı derecede düşeceğinden kredi çekemeyecek hale gelebilirsiniz.  Başvurularda engel olarak karşınıza çıkacaktır, bankalara kredi başvurusu yaptığınızda genel olarak olumsuz sonuç alacaksınız.
Kredi kartınızı nereden ve nasıl alacaksınız
Herhangi bir bankaya gittiğinizde ben '' kredi kartı almak istiyorum '' dediğiniz zaman banka personeli size doldurulacak olan bir forum verecektir. Bu formu doldurarak başvuru işleminizi sağlayabilirsiniz. Şubelere gidecek olursanız nüfus cüzdanınızın muhakkak yanınıza olması gerekir.  Fakat eskiye göre bankaya gidip sıra beklemek yerine internet üzerinden başvuru yapabilmeniz mümkündür.
Etiketler:kredi kartı önerileri,kredi kartı kullanacaklara öneriler,kredi kartları nasıl kullanılmalı,kredi kartları ne şekilde kullanılır,Google+ ile Paylaş

0 yorum:

Yorum Gönder