Kimler Kefilsiz Kredi Alabilir?


Kefilsiz Kredi Veren Bankalar


Günümüz şartlarında orta sınıf kesimin geçinmesinin ve bazı ihtiyaçlarının karşılanması oldukça zor bir durumdur. Bunu çözebilmek yaşanan maddi sorunları aşabilmek için ise çoğunun başvurduğu ve akla ilk gelen yerler banka şubeleri olmaktadır. Genel olarak her banka kendi prensipleri doğrultusunda hareket ederek kredi işlemelerinde farklı uygulamalar yapabilmektedir. Bunlardan en bilinen ve sıkça karşımıza çıkan sorun kefil bulma sorunudur. Kredi başvurusu yaparken kefil isteyen bankalar kredi çeken kişinin işini zorlaştırabilir. 

Bu açıdan bakıldığında kefilsiz kredi almak isteyenler kefil bulmak da zorlanacağını düşünenler için de kefil aramadan kredi veren bankaların var olduğu da artık bilinen bir durumdur. Herkesin bir diğerine kefil olma isteği yaşanan şartlar doğrultusunda pek mümkün olmazken şimdilerde bu durumunda çözümü bahsettiğimiz gibi kefil aramayan bankalardır. Buralara yapacağınız başvurular fazla evrak formalitesine takılmadan gerçekleştirilir tabi ki her bankanın da gelir belgesini talep etmesi mümkündür. Belirtilecek gelir doğrultusunda istenilen kredi miktarı için gereken cevaplar verilmektedir. Sadece gelir belgesi ile başvuru yapılarak kefil istenmeden artık pek çok bankadan kredi talebinde bulunabilirsiniz. 

Yazının İkinci Bölümü=====PROSEDÜRE TAKILMA KREDİNİ ÇEK

Etiketler:kefilsiz kredi veren bankalar,kimler kefilsiz kredi alabilir,kimlere kefilsiz kredi verilir,kefilsiz kredi alma şartları,Google+ ile Paylaş

0 yorum:

Yorum Gönder