Halkbank Emekli Kredisi 2017


Emekli vatandaşlara özel kredi avantajı Halk Bankası tarafından sunuluyor. Halkbank, emekli müşterilerine sağladığı ihtiyaç kredisi ile herkesin bütçesine uygun kredi seçenekleri sunuyor. Halk bankası emekliye özel kredi avantajının bazılarından maaşını Halkbank’tan almayan vatandaşlar da yararlanabiliyor.

Emeklilere Özel Kredi Fırsatları

Emekliye özel kredi seçeneklerinden biri olan Gülen Emekli İhtiyaç Kredisi, düşük faizli kredi imkanı sunuyor. Faiz oranı % 1.35 olan bu kredi için başvuru yapan emekliler, 50 bin TL’ye kadar kredi alabilirler.

Bir diğer seçenek ise Halkbank Kredi Bordo24 İhtiyaç Kredisi oluyor. Yani maaşını özel ya da kamu tarafından Halkbank’tan alan emekliler için geçerli olan bu kredi fırsatından sadece Halkbank müşterileri yararlanabiliyor. Hem düşük faizli hem de dosya masrafı olmadan uzun vadeli kredi fırsatı sunan bu kredi seçeneği, faiz ödemek istemeyen emeklilere kredi miktarının binde 5’ini ödedikleri takdirde % 1,35 oranında kredi çekme imkanı tanıyor. Ayrıca kredi miktarının hiçbir tahsis ücretini ödememek şartıyla % 1,41 faiz oranı ile kredi başvurusu da yapılabiliyor.

Etiketler:halkbank özel emekli kredisi,özel emekli kredisi,halkbank emekli kredisi,Google+ ile Paylaş

0 yorum:

Yorum Gönder