En Fazla Emekli Promosyonu Veren Banka


Emeklilerin aldıkları maaş kadar bankaların verdikleri promosyonlar da vatandaşların ilgisini çekiyor. Peki, en fazla emekli promosyonu veren banka hangisi? Bu, birçok emeklinin merak ettiği bir soru haline geldi. Her banka, emekli müşterileri için farklı promosyonlar ve ayrıcalıklar sunuyor.

Hangi Banka En Çok Promosyonu Veriyor?

Emekli promosyonu ile alınan maaşlar daha da artmış olacak. Ülkemizde 11 milyon emeklinin yaşadığı düşünülürse bu promosyonlar herkesi mutlu edecek. Şubat 2017 tarihinden sonra hayata geçirilen bu sistem de promosyonlar herkesin maaşına göre farklılık gösterecek.
Emeklilerle özdeşleşen Ziraat bankası, tüm maaşı ATM’lerden çekme fırsatı sunuyor. Hesap işletim ücreti almayan banka, en 300 TL en fazla da 450 TL olmak üzere promosyon veriyor.
Denizbank, 3 sene boyunca kendi şubelerinden maaş almayı kabul eden emekliler için 300 TL veriyor. Aynı zamanda kredi alma işlemlerinde düşük faiz oranları ve ayrıcalıklar da sunuyor.
Finansbank da emeklilere promosyon veren bankalar arasında yer alıyor. Banka, şubesinden maaş alan emekli müşterilerine ve CardFinans sahiplerine 50 TL ve üstü alışverişlerinde aylık 15 TL’ye kadar % 5 indirim veriyor.

İş bankası, kendi şubelerine geçen müşterilerinin hesaplarına 50 TL değerinde para yüklerden, Akbank da maaşlarını kendi şubesinden alan müşterilerine 300 TL değerinde chip para sunuyor.

Etiketler:en çok promosyon veren banka,hangi banka fazla promosyon veriyor,emekli promosyonu veren bankalarGoogle+ ile Paylaş

0 yorum:

Yorum Gönder