Emekli Promosyonu Ne Zaman 2017


Emeklilere Promosyon Ne Zaman Ödenecek 2017 

Ülkemizde milyonlarca emekli vatandaş bulunmaktadır. Malum ülkemiz şartları, tek geliri emekli maaşı olan vatandaşlar geçim şartları bakımından zorlanmaktadır. Hal böyle olunca da bu emekli vatandaşlar ekstradan gelecek her türlü paranın peşine düşmek durumundadır. Ülkemizdeki 11 milyon emekli vatandaşın bu günlerde en çok telaffuz ettiği soru hiç şüphesiz şudur : “ emeklilere promosyon ne zaman ödenecek ? “ . Gelin bu sorunun yanıtına hep birlikte bakalım.

Emeklilere promosyon ödenmesi


Çalışma ve Sosyal Politikalar Bakanımız olan sayın Mehmet Müezzinoğlu geçtiğimiz günlerde emeklilere promosyon hususunda çok önemli bir kararı açıkladı. Bu karara göre, eskiden promosyon ödemelerini yapmak için emeklilere kredi kartı ya da fatura gibi şartlar koşan bankalar artık bu şartlardan hiçbirini koyamayacak. Emekli vatandaşlarımız hiçbir  yükümlülük yerine getirmeden de bankalardan emeklilik promosyonlarını talep edebilecekler. Promosyonu elde etmek için emeklilerin o banka ile en az 3 yıl taahhüt yapması gerekmektedir. Maaşı 1000 liranın altında kalan emekliler 300, 1000 – 2000 lira aralığında kalanlar 375, 2000 lira üstünde maaş alanlar ise 450 lira promosyon alacak.

Etiketler:emekli promosyonu ne zaman,emekli promosyonu ne zaman ödenecek,emekli promosyonu,emekli promosyonu ne kadar,emeklilere promosyon ne zaman ödenecek,Google+ ile Paylaş

0 yorum:

Yorum Gönder