Banka Kartı Koruma Sigortası 2017


Banka kartı koruma sigortası nedir ?

Artık banka kartları çağımızın vazgeçilmezi olmuş durumda. İş yerleri artık çalışanların maaşlarını elden vermek yerine banka kartları aracılığı ile bu ödeme işlemini gerçekleştiriyor. Banka kartlarının mantığı şu şekildedir. Bir yerde işe başlayan bir insan, o yerin anlaşmalı olduğu bankaya başvurup bir banka kartı alır. Bu sayede ay sonu maaşını o banka kartı aracılığı ile dilediği yerdeki bir bankamatikten çekebilir. Bu durum bir taraftan çok kullanışlı olsa da, insanların tüm gelirinin basit bir kartın içinde oluyor oluşu da insanı tedirgin etmiyor değil. Zira herhangi bir kart hırsızlığı ya da dolandırıcılığına kurban giderseniz direk tüm geliriniz uçup gidiyor. Hal böyle olunca da insanlar banka kartlarını güvence altına almak istiyor. İşte burada devreye banka kartı koruma sigortası giriyor.

Bu sigorta ne işe yarar ?


Size ait banka kartları para çektiğiniz esnasında çalınabilir. Bu Kapkaç olayı sonrası cüzdanınızdaki kartlar kullanılabilmektedir. Ayrıca diğer yasa dışı eylemler ile sizin hesabınızdan para çekilebilmektedir. Bu koruma sigortası 2017, Bu ve benzeri bir çok risk göz önünde bulundurularak bankamatiklerde kullandığınız kartlarınızı güvence altına almanızı sağlar.

Etiketler:bank kartı koruma sigortası,kredi kartı koruma sigortası,kart koruma sigortası banka kartı koruma sigortası 2017,Google+ ile Paylaş

0 yorum:

Yorum Gönder