Her Telden Bilgi Barındıran Site


Herkese merhabalar arkadaşlar.Bugün sizlere her telden bilgiler barındıran bir web sitesini tanıtacağız.
Bu web sitesinde birbirinden kaliteli içerikler bulunuyor.Her ay binlerce kişinin ziyaret ettiği bu web sitesinde matematik ders notlarından tutun clash of clans köy düzenlerine kadar her türlü bilgi bulabilirsiniz.

Evimizdeki televizyonlardan sürekli yabancı ve yerli filmler izlemek isteyebiliriz.Bu filmlerin yayınlandığı televizyon kanallarının frekanslarına mmsrn.com sitesinden ulaşabilmeniz mümkündür.En güncel film kanallarına aynı şekilde bu site altından ulaşabilirsiniz.

Sitede ek olarak onlarca eğitim konusu vardır.Daha çok matematik ve geometri ağırlıklı ders notları paylaşan bu sitede son zamanlarda diğer derslerden içerikler de paylaşılıyor.Kesinlikle ziyaret etmenizi tavsiye ediyoruz.

Dediğimiz gibi site genel blog tarzındadır.Ekonomi haberlerinin de bulunduğu bir kategorisi vardır.Buradan altın,gümüş ve bakırın güncel fiyatlarına ulaşabilirsiniz.Şimdilik az sayıda ekonomi yazısı olsa da ilerleyen vakitlerde bu kategorideki yazıların artacağını tahmin ediyoruz.

Son olarak site üzerinden logonun yanında bulunan bannera tıklayarak ücretsiz en iyi wordpress temalara ulaşabilirsiniz.Gerçekten birbirinden şık temalar mevcuttur.Aralarında en beğendiğimiz ise ColorMag temasıdır.Hem responsive hem de kullanıcı uyumlu olan bu tema webmaster arkadaşlar tarafından oldukça tercih ediliyor.Google+ ile Paylaş

0 yorum:

Yorum Gönder