Ev Hanımlarına Kredi Veren Bankalar


Ev Hanımları Hangi Bankalardan Kredi Çekebilir?

Yeni iş kurmak isteyen, evden iş yapmak ve ticaret ile uğraşmak isteyen girişimci ev hanımlarının ekonomiye kazandırılması ve kendi gelirlerini sağlayabilmeleri için devlet tarafından destek verici girişimler yapılmaktadır. Bankalarda devletin yapmış olduğu bu girişimlere  destek vermek amacı ile stratejik hamle olarak ev hanımlarına kredi kullandırmaya başlamışlardır.. Bankalar düşük faiz ve gelir belgesiz, uygun koşullarda ve avantajlı birçok krediyi ev hanımlarına kullandırmaya başlamışlardır. İstediğiniz kredi miktarına göre bankalar, kredi almak isteyen ev hanımının, aldığı kira, yardım veya eşinin gelir belgesini isteyebilmekte ve krediyi buna göre kullanılabilmektedir.

Kredi Veren Bankalar ve Gerekli Belgeler

Denizbank, ''ev hanımlarına özel altın günleri'' ve '' ev hanımlarına mevduat biriken hesap'' hizmetlerini sunmaktadır. Garanti bankası ve INGBank, ev hanımları için bireysel ihtiyaç kredileri vermektedir. TEB, kadın girişimcilere özel kredi vermektedir. Halk bankası, ev hanımlarına ilk adım kredisi vermektedir. Banka şubesine gidip başvurmanız kredi alma şansınızı yükseltecektir. Başvuru sonrası istenilen belgeler bankaya göre farklılık göstermektedir.


Etiketler: ev hanımına kredi veren bankalar,ev hanımları hangi bankalardan kredi alabilir,hangi bankalar ev hanımına kredi verir,ev hanımına uygun kredi veren bankalar,Google+ ile Paylaş

0 yorum:

Yorum Gönder