Çek Karşılığı Kredi Veren Bankalar 2017Ticari işletmelerin yükleri gelişen zamanla birlikte artış göstermektedir.Gerek kur farkları gerek vergilerle birlikte her geçen gün sıkıntılar artmakta,borçlar çoğalmaktadır.Bankalar bu tür olaylara karşı farklı tedbirler alırlar.Bunlardan biride Çek Karşılığı Kredi tahsis edilmesidir.
Bankalar kimi zaman para kimi zaman mülk kimi zamanda uzun vadeli çekleri teminat olarak gösterebilirler.Kredi sahibi ileri bir vadede eline geçecek parayı yazacağı çek sayesinde teminat olarak bankaya sunabilir.Bu kredi sayesinde kredi alacak olan kişi veya kişiler kolayca ihtiyacını karşılayabilir,kısa vadede yüklerini hafifletebilirler.

Çek Karşılığı Krediyi Veren Bankalar Hangileri?

QNB Finansbank,Yapı Kredi Bankası,Viyabank(KKTC),Denizbank,İş Bankası,Vakıfbank gibi bankalar tarafından çekinizi teminat olarak göstererek kredi alabilirsiniz.Ayrıca bazı Faktoring firmaları yüksek faizli de olsa bu tür kredilerden verebilir.Ve bazende çekinizi olması gereken zamandan önce bozdurabilirler. Yinede siz güvenilir bankalarla kredi anlaşmalarınızı yapınız. Google+ ile Paylaş

0 yorum:

Yorum Gönder