Yüksek Lisans Kredisi Veren Bankalar 2017


Yüksek Lisans Kredisi Veren Bankalar 2017
Aslında birçoğumuzun hayalidir lisans eğitimimizi bitirip üniversite de yüksek lisans yapmak. Ülkemizde ki üniversitelerin sayısının hızla artmasıyla çok daha kolay ve yaygın hale gelen yüksek lisans eğitimi en az lisans kadar zor ve masraflıdır. Derslerin daha uzun ve zor olduğu, tez aşamasında saatlerin bilgisayar veya laboratuar aletleri başında geçtiği bu yoğun süreçte paraya bekli de her zamankinden çok daha fazla ihtiyaç duyarız.

Yüksek Lisans Kredisi 
Herkesin bütçesinin yetişemeyeceği bu zorlu süreci bankalardan alacağınız yüksek lisans kredisi ile daha kolay atlatabilirsiniz. İşte eğitim kredisi başlığı adı altında yüksek lisans kredisi veren bankalar;
Yapı Kredi Bankası yüksek lisans hayali kuran yeni mezunlara 50 bin TL’ye kadar eğitim kredisi verebiliyor. Banka ayrıca öğrencilere 36 ay vade seçeneği de sunuyor.

Vakıfbank eğitimin her kademesinde ki tüm öğrencilere 40 bin TL’ye kadar limitli, 12 aya varan vadelerle eğitim kredisi sunuyor. Faiz oranları diğer bankalara göre oldukça düşük olan Vakıfbank yüksek lisans öğrencileri için cazip bir seçenek.

Ziraat Bankası da öğrenci dostu bir diğer banka… Tüm öğrenciler için 24 ay vade sunan bankanın bir diğer avantajı ise isterseniz ödemeleri 3 ayda bir yapabiliyor olmanız.
  Garanti Bankası yüksek lisans yapacak öğrencilere eğitim kredisi adı altında 100 bin TL’ye kadar kredi desteği sağlıyor.

Yüksek lisans öğrencisiyseniz ve kredi almak istiyorsanız eğitimin her kademesinde ki tüm öğrencilere kredi imkânı sunan diğer bankalara da başvurabilirsiniz.

Etiketler: yüksek lisans kredisi, yüksek lisans kredisi 2017, yüksek lisans kredisi verenler, yüksek lisans kredisi verenler 2017, yüksek lisans kredisi veren bankalar, yüksek lisans kredisi veren bankalar 2017, yüksek lisans kredisi veren bankalar hangileri, yüksek lisans kredisi veren bankalar hangileri 2017, hangi bankalar yüksek lisans kredisi verirGoogle+ ile Paylaş

0 yorum:

Yorum Gönder