Yılbaşı Kredisi Veren Bankalar 2017


Yılbaşı kredisi veren bankalar

Bankalar, yılbaşına yönelik düzenledikleri kredi faiz indirimlerinde, yüzde 1,15 ile 1,30 arasında değişen faiz oranları ve 48 aya varan taksitli kredi seçenekleri sunuyor.

Müşterilerine 100 bin liraya kadar kredi kullanma olanağı sağlayan bankalar, cazip faiz oranlarının yanı sıra geri ödemeleri 3 ay erteleme olanağı da getiriyor.

Yılbaşı kredisi veren bankalar verilen bilgilendirmeye göre müşterilerine yeni yıla özel avantajlı kredi vermek için birbirleriyle yarışa başlayan bankalar, vade, vade başlangıcı, faiz ve dosya ücreti için farklı seçenekler sunuyor.

Yılbaşı kredisi banka detayları

Türkiye İş Bankası 5 Ocak 2017'ya kadar devam edecek Yeni Yıl Kredisi kampanyası kapsamında, tüm bireysel ihtiyaçlar için 50 bin TL ve 36 ay vadeli kredi kullanılabiliyor.


VakıfBank, "Yeni Yıl Kredisi" fırsatıyla 50 bin TL'ye kadar kredi kullandırıyor. Kamu ve özel sektör çalışanları ile emekliler önce olmak üzere VakıfBank'ın tüm bireysel müşterileri için kampanyası kapsamında 36 aya varan vade seçenekleri veriliyor. 10 bin TL için masrafsız ve aylık 375 TL taksitlerle kredi kullandıran VakıfBank'ın indiriminden yararlananlar, aylık eşit ya da artan taksitli ödeme seçenekleriyle esnek geri ödeme olanağından yararlanabiliyor.

Etiketler: yılbaşı kredisi, yılbaşı kredisi 2017, yılbaşı kredisi veren bankalar, yılbaşı kredisi veren bankalar 2017, yılbaşı kredisi verenler, yılbaşı kredisi verenler 2017, yılbaşı kredisi veren bankalar hangileri, yılbaşı kredisi veren bankalar hangileri 2017Google+ ile Paylaş

0 yorum:

Yorum Gönder