Yat Kredisi Veren Bankalar 2017


Yat Kredisi Veren Bankalar 2017

Şehrin stresinden ve kirliliğinden uzakta; sessiz ve huzurlu bir deniz ortamında vakit geçirmek isteyenlerin en büyük hayalidir bir yat sahibi olmak. Yat fiyatlarında yaşanan makul düşüşler ve daha çok insanın yat alma isteği bu konuda bankaları da harekete geçirmiş durumda. Neredeyse araba kredisi verir gibi yat kredisi veren bankalar; müşterilerine bu konuda çok özel avantajlar sunuyor.

Yapı Kredi Bankası

Birçok üretici ve satıcı firma ile anlaşması bulunan Yapı Kredi yat sahibi olmak isteyen tüm müşterilerine avantajlı ve kişiye özel esnek kredi seçenekleri sunuyor. İster Türk Lirası’na ister dövize endeksli olarak kullanabileceğiniz yat kredisi için 36 aya kadar vade imkânınızda var.

İş Bankası

İş bankası yat kredisi; sıfır modeller için değerin tamamını ikinci ellerde ise ekspertiz değerinin % 50-%75ini kapsıyor. Her hangi bir fiyat sınırlaması olmayan bankanın; diğer bir avantajı 60 aya varan vade seçenekleri sunması…

Şekerbank

Yeni bir yat sahibi olmak veya mevcut yatınızı yenilemek istiyorsanız kredi için başvurabileceğiniz bir diğer banka; Şekerbank. Banka; yat bedelinin %60’ı ile limitli 300 bin TL’ye kadar yat kredisi verebiliyor. 48 aya kadar vade imkânı sunan Şekerbank’ta kredi masrafı için ödeyeceğiniz minimum 400 TL.

Diğer Bankalar

Bu bankalar dışında birçok banka yat kredisi veriyor. Türk Ekonomi Bankası, ING Bank, Tekstil Bank ve QNB Finans Bank yat almak isteyen müşterilerine özel kredi imkânlarıyla destek sağlıyor.

Etiketler: yat kredisi, yat kredisi 2017, yat kredisi verenler, yat kredisi verenler 2017, yat kredisi veren bankalar, yat kredisi veren bankalar 2017, yat kredisi veren bankalar hangileri, yat kredisi veren bankalar hangileri 2017 Google+ ile Paylaş

0 yorum:

Yorum Gönder