Yalıtım Kredisi Veren Bankalar 2017


Yalıtım Kredisi Veren Bankalar 

Evinizde kışın soğuktan, yazın sıcaklardan şikâyetçiyseniz binanızı mantolama yaparak bu sorununuzu halledebilirsiniz. Yalıtım kredisi veren bankalar aracılığıyla üstelik çok kısa sürede kendini amorti edecek bu krediyle yakıttan da tasarruf edebilirsiniz.

2007 yılında çıkarılan Enerji Verimliliği Kanunu, dairelere ısı yalıtımı yapma zorunluluğu getirmişti. Dış Cephe Mantoloma Kat Mülkiyeti Yasası’na göre dairenizde ısı yalıtımı yapma kararını oy çokluğuyla almanız yeterli. 10 daireli bir binada 6 dairenin “evet” demesi halinde geriye kalan 4 kişi bu karara uymak zorunda. Dairede oturan kişinin ben istemiyorum deme hakkı da bulunmuyor.

8 aya kadar sıfır faiz imkanı

Binalarında oy çokluğuyla bu kararı verenler için çok uygun şartlarda krediler mevcut. Şeker Bankası 8 aya kadar yüzde sıfır faiz ve sıfır komisyonlu kredi imkanı sunuyor. Vadenin yükselmesi durumunda bile çok az faiz oranları mevcut.

Ziraat Bankası da yine 8 aya kadar 0 faiz ve dosya masrafı olmadan Yalıtım Kredisi veriyor. Türkiye Finans Bankası da 18 ay vadede sıfır katkı payı ve 36 aya varan taksit ve değişik katkı payı olanakları olan yalıtım kredisi sunuyor. 

Etiketler: yalıtım kredisi, yalıtım kredisi 2017, yalıtım kredisi verenler, yalıtım kredisi verenler 2017, yalıtım kredisi veren bankalar, yalıtım kredisi veren bankalar 2017, yalıtım kredisi veren bankalar hangileri, yalıtım kredisi veren bankalar hangileri 2017Google+ ile Paylaş

0 yorum:

Yorum Gönder