Vakıfbank Kredili Bankomat Nedir? Ne İşe Yarar?


Günümüzde bütün işlemlerimizi bankalar üzerinde halletmeye alıştığımız bir süreci yaşıyoruz, bankalarda tüketicinin ihtiyaçları doğrultusunda her tüketiciye özel imkânlar sunabiliyorlar. Farklı bankalar tüketici için cazip şartlar oluşturmak için imkânlar yaratırken, Vakıfbank kredili bankomat nedir? Sorusunun cevabı da tam da bu doğrultuda karşımıza çıkıyor.

Bankaların hemen hepsi bankadaki hesaplarımıza dair her müşteriye özel olarak ek para ya da avans olarak adlandırabileceğimiz belirli bir miktar kullanım izni verir. Vakıfbank kredili bankomat da bankanın en çok kullanılan hizmetlerinden biri, bu hizmet banka tarafından tüketicinin hesabına özel tanımlanmış olan artı para ya da avans para hizmeti olarak tanımlanabilir. Eğer hesabınızdaki para tükendiyse kredili bankomat hesabınızdan adınıza tanımlanmış olan limit kadar 7\24 para çekebilir, faturalarınızı ödeyebilir, otomatik ödeme talimatı verebilir, EFT havale gibi işlemlerinizi yapabilirsiniz. Bu hizmeti kullandığınız takdirde kullanılan gün kadar faiz ödemesi yaparak, anaparayı ödemeden kredi kullanmaya devam edebilirsiniz. Eğer hesabınıza para aktarımı olursa öncelikle Vakıfbank kredili bankomat hesabı yatan parayı hesabına alır ve eksi bakiyedeki hesabınıza ekler.

Etiketler: vakıfbank kredili bankomat, vakıfbank kredili bankomat nedir, vakıfbank kredili bakomat ne işe yarar, vakıfbank kredili bankomat ne yapar, vakıfbank kredili bankomat ne demekGoogle+ ile Paylaş

0 yorum:

Yorum Gönder