Uzun Vadeli Konut Kredisi Veren Bankalar 2017


Uzun vadeli konut kredisi veren bankalar  

Kendini evini almak için 10 yıl vadenin az geldiği, aylık taksitleri denk gelmeyen, daha uzun vadeye ihtiyacı olan kişilere bankalar 15 yıl 180 ay vadeli ev kredisi vermektedirler. Hatta bazı bankalar 30 yıla kadar (hayat boyu) kredi sunabilmektedir. Sizler için tüm bankaları araştırdık ve en uzun vade seçenekleriyle kredi vermekte olan bankalar aracılığıyla bilgilere yer verdik.

Uzun vadeli konut kredisi veren banka detayları  

Garanti bankası uzun vadeli konut kredisi almak isteyenler için 240 aya kadar konut kredisi veriyor. Bu kapsamda Garanti bankasından 15 yıl vadeli ev kredisi başvurusu yapabilirsiniz.
Denizbank 300 aya kadar vadeli ev kredisi veriyor. Sizde uzun vadeli yatırımlarınız için Denizbank şubelerini ziyaret edebilir, en uzun vadeli ev kredilerinden faydalanabilirsiniz.

Yapıkredi tüm müşterileri için, en uzun taksit ve uygun faiz seçenekleri ile konut kredileri veriyor. Bu kedilerden yararlanmak için internet üzerinden çevrimiçi giriş başvurusu yapabileceğiniz gibi, tüm Yapıkredi şubelerine giderek ederek hesaplama yaptırabilirsiniz.

Etiketler: uzun vadeli konut kredisi, uzun vadeli konut kredisi 2017, uzun vadeli konut kredisi verenler, uzun vadeli konut kredisi verenler 2017, uzun vadeli konut kredisi veren bankalar, uzun vadeli konut kredisi veren bankalar 2017, uzun vadeli konut kredisi veren bankalar hangileri, uzun vadeli konut kredisi veren bankalar hangileri 2017Google+ ile Paylaş

0 yorum:

Yorum Gönder