Uygun Kredi Veren Bankalar Listesi 2017


Uygun Kredi Veren Bankalar Listesi 2017
Hepimizin her daim nakit paraya ihtiyacı olabiliyor. Özel günler, hesapta olmayan masraflar ani gelişen harcamalar… En yakınımız da olsa; insanlardan borç almaktan çekindiğimiz durumlarda hepimizin yaptığı ilk şey banka kredilerine başvurmak. Çeşitli vade ve faiz oranlarıyla uygun kredi veren bankalar listesi;

ING BANK
Kredi alma konusunda son derece iyi bir alternatif olan ING Bank 3 aydan 48 aya varan vadelerle %0.99’dan başlayan faiz oranlarıyla kredi veriyor. Tek yapmanız gereken nüfus cüzdanı ve gelir belgenizle en yakın ING Bank şubesine başvurmak.

AKBANK
Akbank da düşük faiz oranları ve 48 aya varan vade seçenekleri ile kolaylıkla kredi kullanabileceğiniz bir diğer banka. Kredi başvurusunu Akbank Direkt, Akbank Mobil veya Akbank Telefon Bankacılığından yapabilir, size uygun kredilerden hemen faydalanabilirsiniz.

TEB
Yine uygun kredi kolaylığı sağlayan başka bir alternatif banka TEB… Düşük faiz oranları ve 48 aya varan vade seçenekleri ile TEB birçok kredi seçeneğinde dosya masrafı almıyor. Başvurunuzu TEB CEPTETEB ve TEB internet şubesinden yapabilirsiniz.

QNB FİNANSBANK
QNB ailesine katılan Finansbank da ihtiyaçlarınız için size uygun krediler sağlıyor. Düşük faiz oranları ve uzun vade seçenekleri ile kredi almak isteyenlerin mutlaka uğraması gereken bir banka.

VAKIFBANK
Her zaman müşterilerinin yanında olan Vakıfbank da uygun kredi almak isteyenlerin yanında… 48 aya varan vade seçenekleri sunan Vakıfbank diğer bankalardan farklı olarak müşterilerine 3 ayda 1 ödeme kolaylığı da sağlıyor.

Ayrıca Garanti Bankası, Türkiye İş Bankası, TC Ziraat Bankası, Burgan Bank da 48 aya varan vadeler ve düşük faiz oranlarıyla uygun kredi almak isteyen müşterilere destek sağlıyor.

Etiketler: uygun kredi veren bankalar, uygun kredi veren bankalar 2017, uygun kredi veren bankalar listesi, uygun kredi veren bankalar listesi 2017Google+ ile Paylaş

0 yorum:

Yorum Gönder