Uygun Arsa Kredisi Veren Bankalar 2017


Uygun arsa kredisi veren bankalar

Arsa kredisi almak için birçok banka bulunmaktadır.
Arsa kredisi veren bankalar hakkında konuşurken, arsa satın alımı ve ipotekle alımlardan farklı olarak tartışılmaktadır.

Kredi verenler için mülkün, konut için, en azından yakın dönemde kullanılmadığı için, borç verenler için arazi kredileri daha risklidir. Bu, bir sahibin gitmesini ve borç veren kişiyi araziyle sıkışmış bırakmasını kolaylaştırır. Bu risk yüzünden ipotek kredileri yerine arazi kredileri için peşin ödemeler ve faiz oranları daha yüksektir.

Arsa kredisi detayları

Tüketicilere kredi konusunda ilk akla gelen kurum Vakıfbank. Kamu personeline özel kredi sunan Vakıfbank tüketicilere özel 3 ay ödemesiz ya da üçer aylık ödeme olanakları ile %1,20 faiz oranı ile ihtiyaç kredisi imkanı sunmakta. Ayrıca 50 Bin TL üstü kredi kullanımlarında faiz oranı %1,18 civarına düşmektedir. Türkiye İş Bankası kamu görevlisine özel konut kredisi imkanı sunan bankalardan. Şekerbank tüketici üyelerine özel ihtiyaç kredisi ile isminden söz ettiren diğer banka.30 Bin Liraya kadar ihtiyaç kredisi sunan banka 48 ay vade olanağı yanı sıra uygun faiz oranı sunmakta. 

Etiketler: uygun arsa kredisi, uygun arsa kredisi 2017, uygun arsa kredisi verenler, uygun arsa kredisi verenler 2017, uygun arsa kredisi veren bankalar, uygun arsa kredisi veren bankalar 2017, uygun arsa kredisi veren bankalar hangileri, uygun arsa kredisi veren bankalar hangileri 2017Google+ ile Paylaş

0 yorum:

Yorum Gönder