Umre Kredisi Veren Bankalar 2017


Umre kredisi veren bankalar

Kutsal topraklara gitmek artık zor değil. Kredi destek için her zaman bir adım öteye giden Umre kredisi veren bankalar Hac ve Umre kredisi ile kutsal topraklara gitmek isteyen vatandaşlara 48 ay vadeli finansal destek hizmeti almaktadır. Eğer ilk kez hacca gidiliyorsa %49, ilk kez gidilmiyorsa gerekli olan ücretin tamamını karşılayan bir hizmet veren Albaraka Türk’ten bu desteğin sağlanması için 18 yaşını doldurmuş olmak ve başvuru kılavuzunda yer alan bazı gerekli belgelere sahip olmak yeterli olmaktadır.

Ayrıca uzatılmış taksit imkanı

Türkiye Finans Katılım Bankası, Hac kurası kazanmış veya Umre ‘ye gitmek isteyenlere özel kredi kartına 9 taksit ya da 36 aya yayılan uygun ödeme şartlarıyla finansman sağlıyor.
Türkiye’de katılım bankacılığının biri Türkiye Finans, kutsal topraklara gitmek isteyen hacı adaylarına, Hac ve Umre finansmanı vermektedir Türkiye Finans Katılım Bankası’nın Hac kurası kazanmış veya Umre ’ye gitmek isteyenlere özel verdiği finansmanla kolay ödeme imkânı bulan hacı adayları 36 ay vade imkanından faydalanabilir

Türkiye dahilinde anlaşması bulunan turizm firmaları ile bulunduğu işbirliği çerçevesinde; Türkiye Finans kredi kartı sahiplerine 9 taksit olanağı sağlanırken, peşin ödeme yapmayı tercih etmeyen ve uygun koşullarda ödemede bulunmak isteyen hacı adaylarına finansman desteği sunuyor.

Etiketler: umre kredisi, umre kredisi 2017, umre kredisi verenler, umre kredisi verenler 2017, umre kredisi veren bankalar, umre kredisi veren bankalar 2017, umre kredisi veren bankalar hangileri, umre kredisi veren bankalar hangileri 2017Google+ ile Paylaş

0 yorum:

Yorum Gönder