Tüketici Kredisi Veren Bankalar 2017


Tüketici kredisi veren bankalar

2017 senesine gireceğimiz şu günlerde bankalar müşterilerine yeni yeni kredi kampanyaları ile daha iyi hizmet vermeyi hedeflemektedir.2017 yılında bankalar üzerinden kolaylıkla kredi kullanmak istiyorsanız ilk yapmanız gereken bütün bankalarda kredi teklifi alarak karşılaştırma yapmaktır. Böylece öncelik olarak bankalar içinde sizlere en müsait krediyi hangi bankanın vermiş olduğunu bulabilirsiniz.

Tüm tüketici kredisi veren bankalar tüketicilere kredi vermek konusunda daha isteklidir bu sebeple. Bu nedenle bankalar arasında da tüketicilerin kendi bankaları tercih etmelerini istemesi isteğinden rekabet vardır ve çeşitli kampanyalar ve avantajlarla devlet tüketicilerinin kendileri ile analizi yönünde çaba gösterirler. Çoğu banka, dosya masrafsız ihtiyaç kredisi veya faizsiz tüketici kredisi opsiyonları gibi avantajlar sunmaktadırlar.

Tüketici kredisi detayları

Tüketicilere kredi konusunda ilk akla gelen kurum Vakıfbank. Kamu personeline özel kredi sunan Vakıfbank tüketicilere özel 3 ay ödemesiz ya da üçer aylık ödeme olanakları ile %1,20 faiz oranı ile ihtiyaç kredisi imkanı sunmakta. Ayrıca 50 Bin TL üstü kredi kullanımlarında faiz oranı %1,18 civarına düşmektedir. Türkiye İş Bankası kamu görevlisine özel konut kredisi imkanı sunan bankalardan. Şekerbank tüketici sen üyelerine özel ihtiyaç kredisi ile isminden söz ettiren diğer banka.30 Bin Liraya kadar ihtiyaç kredisi sunan banka 48 ay vade olanağı yanı sıra uygun faiz oranı sunmakta.

Etiketler: tüketici kredisi, tüketici kredisi 2017, tüketici kredisi verenler, tüketici kredisi verenler 2017, tüketici kredisi veren bankalar, tüketici kredisi veren bankalar 2017, tüketici kredisi veren bankalar hangileri, tüketici kredisi veren bankalar hangileri 2017Google+ ile Paylaş

0 yorum:

Yorum Gönder