Tarımsal Kredi Veren Bankalar Listesi 2017


Tarımsal Kredi Veren Bankalar Listesi 2017
Ülkemizde özellikle tarım ve hayvancılıkla uğraşan çiftçilerin başvurduğu tarımsal krediler konusunda Cumhuriyetimiz kurulduğu günden bu güne; hep çiftçiye destek vermiş, yardımcı olmuş kötü günlerinde arka çıkmış, yegâne banka Ziraat Bankası’dır. Ziraat Bankası çiftçiye ihtiyaç duyduğu her konu da kredi vermiş ve çiftçinin yüzünü güldürmüştür. Ödemeleri çiftçilerin isteğine göre; aylık ya da hasat zamanı alan Ziraat Bankası geri ödemede de çiftçiye hep kolaylık sağlamıştır. Banka ayrıca çiftçimize çok sayıda tarımsal kredi seçeneği ve fırsatı sunmaktadır.

Çiftçilerimize tarımsal kredi hizmeti sunan diğer bir banka da Yapı Kredi Bankasıdır. Kaliteli ve köklü bir finans kuruluşu olan Yapı Kredi Bankası çiftçilerimize; 12 aydan 60 aya varan vade seçenekleri de sunmaktadır.

Tarımsal kredi konusunda dikkatleri çeken bir diğer banka ise Denizbank’tır. Çok sayıda kredi seçeneğiyle, çiftçilere özel kredi kartıyla ve uzun vadeli geri ödeme fırsatlarıyla çiftçilerimize yardımcı olmaktadır.

Bu 3 bankayla birlikte; çiftçilerimize destek amaçlı tarımsal kredi veren bankalar listesi şu şekildedir;

Denizbank Tarım Kredisi
QNB Finansbank Tarım Kredisi
Garanti Bankası Tarım Kredisi
TEB Tarım Kredisi
Yapı Kredi Tarım Kredisi
Ziraat Bankası Tarım Kredisi

Yapmanız gereken tek şey ihtiyacınız krediyi belirlemek ve dilediğiniz bankaya gidip tarımsal kredi başvurusunda bulunmaktır.

Etiketler: tarımsal kredi, tarımsal kredi 2017, tarımsal kredi verenler, tarımsal kredi verenler 2017, tarımsal kredi veren bankalar, tarımsal kredi veren bankalar 2017, tarımsal kredi veren bankalar hangileri, tarımsal kredi veren bankalar hangileri 2017, tarımsal kredi çekmek istiyorum, hangi bankalar tarımsal kredi verirGoogle+ ile Paylaş

0 yorum:

Yorum Gönder