Tamamına Araç Kredisi Veren Bankalar 2017


Tamamına araç kredisi veren bankalar 2017
Günümüzde pek çok banka, sıfır aracın fatura bedelinin, ikinci el arabanın da satış sözleşmesinin en fazla %70 oranın kadar bir miktarını kredi vermektedir. Ancak araba satın alanların çoğu arabanın miktarının tamamı kadar kredi çekmek istemektedir. Bu sadece özel koşullar sağlandığı müddetçe verilebilir.

Çünkü şu an için sıfır veya ikinci el araç bedelinin tümüne kredi verilmemektedir. Ancak eğer herhangi bir taşınmaz üzerine bankanın ipotek koyabileceği garantisini vermek ya da sahip olduğunuz ikinci bir aracı teminat olarak göstermek gibi durumlarda bazı bankalar araç bedelinin tamamına kadar olan krediyi müşterilerine verebilmektedir.

Tamamına araç kredi veren bankalar arasından iyi fırsatları sunanlar İş Bankası ve Garanti Bankası araç kredisi yer almaktadır. İpotek göstermek ya da diğer bir aracı teminat olarak göstermenin dışında bu krediye başvuracak kişilerin mutlak olarak kredinin notunun yüksek olması ya da daha farklı teminatları da göstermesi gerekmektedir.

Etiketler: tamamına araç kredisi, tamamına araç kredisi 2017, tamamına araç kredisi verenler, tamamına araç kredisi verenler 2017, tamamına araç kredisi veren bankalar, tamamına araç kredisi veren bankalar 2017, tamamına araç kredisi veren bankalar hangileri, tamamına araç kredisi veren bankalar hangileri 2017, hangi bankalar tamamına araç kredisi verir, tamamına araç kredisi çekmek istiyorum



Google+ ile Paylaş

0 yorum:

Yorum Gönder