Tadilat Kredisi Veren Bankalar 2017


Tadilat kredisi veren bankalar

Ev tadilat kredisi, konut geliştirme kredisi ve diğer konut tadilat kredisi, konut yenileme kredisi gibi isimlerle bilinen, ev tadilat kredisi detaylarını yazımızda bulabilirsiniz. Ev tadilat kredisi veren bankalar nelerdir? Kredi başvurusu için neler gerekir sorusuna cevap olarak şu söylenebilir.

Bankaların, “Konut geliştirme kredisi”, “konut tadilat kredisi” ve “konut yenileme kredisi” olarak nitelendirdiği tadilat kredisi, evde tamamlanacak onarım ve yeniliklerin karşılanması için veriliyor.

Mesken ve bahçede gerçekleştirilecek tadilat, yenileme ve dekorasyon ihtiyaçları ücretlerini karşılamak için kullanılan ev tadilatlar kredileri, çoğu bankada farklı avantajlar ile sunuluyor.

Kredi sürecinde evde ya da bahçede yaptığınız tüm değişiklikler için mimarlar ile görüşülüyor. Planlanan mimari değişiklikler tutarında ödenmesi gereken tutar, anlaşılan banka tarafından ödeniyor.

Tadilat kredisinde faiz oranları

Tadilat kredisi faiz oranları ile taksit süreleri de bankadan bankaya değişkenlik gösteriyor. Örneğin X bankasında 12 aylık vadede yüzde 0,87 faiz oran yapılırken, bir başka Y bankasında 12 aylık vade için yüzde 1.25 oranında faiz yapılıyor.


Ev geliştirme kredisinde kimi bankalar en fazla 36 ay vade yaparken, kimi bankalar ise tüketicilerine taksitlerini 60 ay vadede ödeme olanağı veriyor.Google+ ile Paylaş

0 yorum:

Yorum Gönder