Prefabrik Ev Kredisi Veren Bankalar 2017


Herkese bir prefabrik ev

En uygun prefabrik ev kredisi veren bankalar aracılığıyla hayallerinizdeki eve sahip olabilirsiniz.
Birçok bankanın sunduğu özellikleri ve avantajlarını şu şekilde sıralayabiliriz.

Tamamlanmış mülkün teminatı ile en az 5,000 TL kredi limiti kullanabilirsiniz. Satın almayı düşündüğünüz evin değerleme değerinin maksimum% 75'i kadar bir kredi limiti kullanabilirsiniz. Maksimum süre 120 aydır. Düşük faiz oranlarının avantajına ek olarak, "erken ödeme", "geçici ödeme" ve "otomatik ödeme" seçeneklerinden yararlanabilirsiniz. Kredi Hayat Sigortası ile kazara / doğal ölüm ve kalıcı toplam özürlülük durumunda kredi tutarınız güvence altına alınacaktır.

Kredinizin ömrü boyunca bir defalık veya düşük sigorta primi ödemelerinden yararlanabilirsiniz.

Prefabrik ev kredisi detayları

İpoteğe dayalı kredi sahipleri, evlerini ipotek eden bireyler olabilir veya ticari mülkleri ipotek alan işletmeler olabilir (örneğin, kendi işyerleri, konut mülkleri kiracılara veya bir yatırım portföyüne izin verir). Borç veren, tipik olarak, ilgili ülkeye bağlı olarak, bir banka, kredi birliği veya inşaat toplumu gibi bir finans kuruluşudur ve kredi düzenlemeleri doğrudan veya dolaylı olarak aracılar vasıtasıyla yapılabilir. Kredinin büyüklüğü, kredinin vadesi, faiz oranı, kredinin ödenme yöntemi ve diğer özellikleri gibi ipotek kredilerinin özellikleri oldukça değişken olabilir. Borçlunun teminatlı mal üzerindeki hakları, borç alanın diğer alacaklılarına göre önceliklidir; bu, borç alanın iflas etmesi veya iflas etmesi durumunda, diğer alacaklılar, ipotek kredisi borcu ödenmişse, teminat altındaki mülklerin satışı nedeniyle borcunu ödeyecektir.

Etiketler: prefabrik ev kredisi, prefabrik ev kredisi 2017, prefabrik ev kredisi verenler, prefabrik ev kredisi verenler 2017, prefabrik ev kredisi veren bankalar, prefabrik ev kredisi veren bankalar 2017, prefabrik ev kredisi veren bankalar hangileri, prefabrik ev kredisi veren bankalar hangileri 2017, hangi bankalar prefabrik ev kredisi verirGoogle+ ile Paylaş

0 yorum:

Yorum Gönder