Motosiklet Kredisi Veren Bankalar 2017


Motosiklet Kredisi Veren Bankalar 2017

Motosiklet kullanımının gitgide yaygınlaşması ile bankalar ve motosiklet şirketleri; motosiklet sahibi olmak isteyen ya da sahip olduğu motosikleti değiştirmek isteyen müşterilerine, birbirinden cazip kredi imkânı sunmaya başladı. Birçok bankanın motosiklet şirketleriyle kredi anlaşması bulunmaktadır. Kredi şartları, vade oranları ve faiz tutarları değişse de; tüm motosiklet kredisi veren bankalar arasında ki ortak kural ve şart; kredi başvurusunda bulunan müşterinin en az 18 yaşında olması.

Yapı kredi bankası; hem sıfır hem de ikinci el motosikletler için 36 ay vade imkânı sunan banka motosiklet kredinize 24 saat içerisinde olumlu ya da olumsuz dönüş yapmaktadır.

QNB Finansbank sadece belli marka motosiklet markaları için kredi vermektedir. Hem sıfır hem de ikinci el motosiklet için kredi veren banka; kredi tutarınız 50 bin TL’nin üzerin de ise tutarın %50’si için kredi verebilmektedir.

Sadece Honda, Yamaha ve Ferco markalarının bayileri üzerinden kredi başvurusu yapabildiğiniz Koç Finans; müşterilerine 36 ay vade imkânı sunuyor. Online yapabileceğiniz motosiklet kredisi başvurunuza 30 dakika içerisinde olumlu veya olumsuz dönülüyor.

Honda Finans

Müşterilerinin finansal sorunlarına çözüm bulmak için Honda tarafından kurulan Honda Finans bayilerde gördüğü motosiklet için kredi almak isteyen tüm müşterilerine anında cevap verebilmekte. Sıfır modeller için 48 ay ikinci el motosikletler için 36 ay vade imkânı sunan Honda Finans ayrıca aksesuarlar, yedek parçalar ve servis bakım ücretlerine de kredi verebilmektedir.
Siz yeter ki motosiklet sahibi olmak isteyin; bankalar ve motosiklet şirketleri size bu konuda yol gösterecektir.  

Etiketler: motosiklet kredisi, motosiklet kredisi 2017, motosiklet kredisi verenler, motosiklet kredisi verenler 2017, motosiklet kredisi veren bankalar, motosiklet kredisi veren bankalar 2017, motosiklet kredisi veren bankalar hangileri, motosiklet kredisi veren bankalar hangileri 2017, hangi bankalar motosiklet kredisi verir, motosiklet kredisi çekmek istiyorum, motosiklet kredisi almak istiyorumGoogle+ ile Paylaş

0 yorum:

Yorum Gönder