Mahkum Kredisi Veren Bankalar


Mahkumlar, ceza işlemlerinin ardından dış dünya ile bağlantılarını tekrar kurmak adına iş gereksinimlerine ihtiyaç duyarlar. İş verenler, güvenlikleri nedeni ile genel olarak mahkumlara iş olanakları sağlamadıklarından dolayı çaresiz duruma düşen mahkumlar hayatlarının şokunu yaşamaktadırlar. Mahkumların yaşadıkları bu duruma bir çözümü üretmek için devreye giren Başbakanlık, Sosyal Riski Azaltma Projesi ile birçok mahkuma umut ışığı olmuştur. Hayalinde bir proje olan ya da kendi işinin sahibi olmak isteyenler, projelerini detaylandırıp sunmaları durumunda Başbakanlık tarafından bir kredi ile iş hayatına başlanması hedeflenmektedir.

Mahkum Kredisi Veren Bankalar

Mahkum Kredisi, Başbakanlık tarafından yürütülen bir proje kapsamında verilmektedir. Mahkumların sunmuş oldukları projeler kabul olunması durumunda verilecek kredi nakit olarak kişilere verilmemektedir. Ayni destek olarak kişilerin ihtiyaçları olan malzemeler, dükkan, personel desteği gibi ihtiyaçlar karşılanmaktadır. Krediler 2 yıl boyunca istenmez, 8 yıla kadar da vadeye bölünmektedir. Bu tür krediler özel kredi olduklarından dolayı bankalar dahil edilmemektedir. Mahkum kredisini almak için bankalara müracat etmeyiniz. Sosyal Riski Azaltma Projesi büroları haftanın her günü hizmet etmektedir. Tüm soruların cevabını ve kredi için gerekli işlemleri bu bürolardan öğrenebilirsiniz. Ziraat Bankasıİş BankasıGaranti BankasıHalk BankasıKuveyt TürkFinansbankDenizBank ve HSBS Mahkum kredisi veren bankalar olarak karşımıza çıkmaktadır.

Bu başlıkla alakalı, sitemizdeki mahkum kredisi nasıl alınır ve mahkum kredisi ne kadar başlıklarına da göz atabilirsiniz. İşinize yarayabilir.

Etiketler: mahkum kredisi veren bankalar, mahkum kredisi veren bankalar 2017, cezaevindekilere kredi veren bankalar, hapistekilere kredi veren bankalar, suçlulara kredi veren bankalar, mahkumlara kredi veren bankalar, hangi bankalar mahkum kredisi verir, cezaevindekilere kredi veren bankalar 2017, hapisteilere kredi veren bankalar 2017Google+ ile Paylaş

2 yorum:

  1. İyi Günler. Ben Ceza İnfaz Kurumun dan iki yıl önce serbest bırakıldım. hemen iş bulup calıştım. iş yerinden ayrılıp. kendi işimi kurmak istiyorum.Bana yardımcı olurmusunuz.

    YanıtlaSil
  2. TEŞEKKÜR EDERİM.İYİ ÇALIŞMALAR.TELOFON NUMARAM. 05326512134

    YanıtlaSil