Kredi Çekerken Maaşı Yüksek Gösterme


Bankalar, müşterilerinin kredi taleplerini genel olarak maaşlarına göre belirlemekte ve ödeme koşullarını verilen maaş bordroları üzerinden belirlemektedirler. Yüksek miktarda kredi tutarına ihtiyaç duyan kişiler, iş yerleri tarafından gösterilen düşük sigorta primleri, maaşlarının olduğundan az olarak gösterilmesinden dolayı istenilen tutarda kredilerin başvuruları yetersiz görülmektedir.

Kredi Çekerken Maaşı Yüksek Gösterme

Bankalar, müşterilerinin kredi talepleri sırasında bazı noktalara dikkat etmektedirler. Bunlar genelde müşterilerin kredi notları ve aylık gelir göstergesidir. Kredi talepleri genel olarak çekilmek istenilen tutarın aylık ödeme periyotu, kişinin maaşının ancak yüzde 50’si ile doğru orantılı olması gerekmektedir. Örnek olarak aylık 3.000 TL tutarında bir maaş alan kişi yalnızca 1.500 TL tutarında aylık ödeme periyotu olan bir kredi çekebilecektir.

Eğer istenilen kredi tutarı kişinin ödeme planlarını uygun değilse; kişi öncelik olarak çalıştığı kurum ya da kuruluş ile görüşerek maaş tutarını yüksek gösterebilir yada muhasebe departmanının bunu sağlaması için önerilerde bulunması gerekmektedir. Bu yöntem ile kişinin alacağı kredi tutarı artabilir, istenilen tutar rahatlıkla çekilebilir.

Etiketler: kredi çekerken maaşı yüksek gösterme, kredi çekerken maaşı nasıl yüksek gösteririm, kredi çekerken bankaya maaşı yüksek gösterme, kredi çekerken maaşı yüksek gösterme 2017, kredi çekerken yüksek maaş gösterme, kredi çekerken maaşımı yüksek göstermek istiyorum, kredi çekerken maaşımı fazla göstermek istiyorum, kredi çekerken maaşımı çok göstermek istiyorumGoogle+ ile Paylaş

0 yorum:

Yorum Gönder