Kredi Çekerken Eşin Onayı Alınır mı?


Kredi çekerken eşin onayı alınır mı alınmaz mı diye merak eden birçok kredi çekmek isteyen vatandaşa bilgi vermek amacıyla bu başlığı atmak istedik. Kredi çekmek için bankaya gidecek olan birçok vatandaş, bu sorunun cevabını merak etmektedir.

Bu sorunun cevabını hemen alt kısımda cevapladık. Kredi çekerken eşin onayı alınır mı ile ilgili diğer tüm sorularınızı da; sitemizin alt kısmında yer alan yorum kutusundan bizlere iletebilir ve yanıt bulabilirsiniz. Editörlerimiz en kısa sürede konuyla ilgili sorularınızı cevaplayacaktır.

kredi çekerken eşin onayı alınır mı


Kredi Çekerken Eşin Onayı Alınır mı?


Genellikle çiftçi olan vatandaşların sıklıkla yaşadığı bir sorundur. Fakat; ihtiyaç kredisi çekerken, eşin onayı alınmamaktadır. Eşin rızasına gerek yoktur. Ama; kredi çekerken eğer ipotekli bir ihtiyaç kredisi alıyorsanız, bu durumda eşin onayı gerekecektir. Bankalar, ipotekli ihtiyaç kredisinde eşin rızasını aramaktadır.

Velhasıl; eğer direkt ihtiyaç kredisi alıyorsanız, eşin onayına gerek kalmayacaktır. Fakat; ipotekli bir kredi çekiyorsanız, eşin onayına ihtiyacınız olacaktır.

Etiketler: kredi çekerken eşin onayı alınır mı, kredi çekerken eşin onayı gerekir mi, kredi çekerken eşin rızası gerekir mi, kredi çekerken eşin onayı lazım mı, kredi çekerken eşin rızası gerekli mi, kredi çekerken eşin rızası alınır mı, kredi çekerken eşin onayına gerek var mı, kredi çekerken eşin rızasına gerek var mıGoogle+ ile Paylaş

0 yorum:

Yorum Gönder