Komisyonlu Kredi Nedir? Nasıl Alınır?


Günümüz yaşam şartları ağırlaştıkça, ihtiyaçlar sürekli artarak devam ettikçe her geçen gün borç seviyemiz yükselişe geçiyor. Hayat devam ediyor ve bir şekilde ayakta kalabilmek için finansal açıdan da rahat davranabilmemiz gerekiyor. Tüm bu kargaşanın içerisinde bankalarda çözüm arayan kredi çekmeye çalışan ama olumlu yanıt alamayan kişiler yeni bir alternatife yöneliyor, komisyonlu kredi. Peki, komisyonlu kredi nedir, nasıl alınır?

Komisyonlu kredi çok dikkatli olunması gereken bir konu, bankalardan kredi talepleri olumsuz yanıt alan birçok kişi telaş içerisinde acil para ihtiyacını karşılamak için bir çözüm arayışına giriyor. Bu devrede komisyon ile kredi vadeden bazı kuruluşlar, internet siteleri tüketici için bir sığınak haline gelebiliyor. Ancak bu konuda sakıncalı bazı noktalar var tanımadığınız ve resmi boyutu olmayan kişi ve kurumlara vermiş dolduğunuz bilgiler sizin için daha sıkıntılı süreçlerin başlamasına neden olabilir. Bu kişiler kefil olma yöntemi ile bankadan sizin adınıza kredi çekebilir ve bunun için sizden çok yüksek komisyon bedelleri alabilirler. Bu durumda aldığınız kredi tutarı daha elinize geçmeden kaybolabilir. Ya da bu kurumlar senet yolu ile kredi veren bankalarla çalışabilirler. Mağdur olma ihtimaliniz olan komisyonlu kredi yöntemi yerine yakın çevrenizden nakit ihtiyacınızı karşılamaya çalışmanız daha sağlıklı bir sonuç verecektir. Ziraat Bankasıİş BankasıGaranti BankasıHalk BankasıKuveyt TürkFinansbankDenizBank ve HSBS bankalarının komisyonlu kredi verebildiği öğrenmek için iletişime geçmenizi öneririz.

Etiketler: komisyonlu kredi, komisyonlu kredi nedir, komisyonlu kredi ne demek, komisyonlu kredi anlamı, komisyonlu kredi anlamı nedir, komisyonlu kredinin anlamı ne demek, komisyonlu kredi nasıl alınır, komisyonlu kredi nasıl çekilir, komisyonlu kredi almak istiyorum, komisyonlu kredi çekmek istiyorumGoogle+ ile Paylaş

0 yorum:

Yorum Gönder