Kolay Kredi Veren Banka Hangisi 2017


Kolay Kredi Veren Banka Hangisi 2017
Bankalardan kredi almak istediğimizde karşımıza birçok seçenek ve mecburiyet çıkıyor. Özellikle almak istediğimiz kredi belirli bir tutarın üzerinde ise bankalar gelir belgesinin yanında kefil ve teminat talep edebiliyorlar. Bu da işlemlerin hem uzamasına hem de zorlaşmasına neden oluyor. Bu nedenle kolay kredi veren banka hangisi  sorusunu cevaplamaya çalıştık.

Öncelikle bilinmesi gereken nokta ne kadar kredi kullanacağınız ve hangi vadede bu parayı ödeyebileceğiniz. Çünkü hesaplamalarınız bu ana bilgilere dayanmak durumunda. Birçok banka internet sitesinde kredi ve kredi kartı gibi ürünlerinin faiz oranlarını yayınlıyor ve size alacağınız krediyi hangi oranda kullandığınızda ne kadar vadede ne tutarda ödeyebileceğinizi gösteriyor. Bu nedenle ihtiyacınız olan tutarı bu sistemlere göre aylık ne kadar bir ödeme ile karşılayabileceğinizi bu siteler aracılığı ile hesaplamalısınız.

Eğer ihtiyaç duyduğunuz tutar 30 bin TL’nin üzerinde ise, kredi notunuzu da işleme katmak gerekir. Kredi notu yüksek olanlar gelir belgesiz kredi alımında daha kolay işlem yapabilmektedir. Eğer kredi notunuz yüksek ise (yani riskli seviyede değilseniz) bankalara müracaat ettiğinizde gelir belgesiz kredi şeklinde belirtirseniz banka bu konuda işlemlerinizi hızlandıracak ve kısa sürede kredi almanızı sağlayacaktır.

Kolay Kredi Veren Bazı Bankalar

Akbank
Odeabank
Halkbank
Finansbank
İş Bankası
Yapı Kredi

Etiketler: kolay kredi verenler, kolay kredi verenler 2017, kolay kredi veren bankalar, kolay kredi veren bankalar 2017, kolay kredi veren bankalar listesi, kolay kredi veren bankalar listesi 2017, kolay kredi veren bankalar hangileri, kolay kredi veren bankalar hangileri 2017, hangi bankalar kolay kredi verir, kolay kredi veren banka hangisi, kolay kredi veren banka hangisi 2017Google+ ile Paylaş

0 yorum:

Yorum Gönder